close
تبلیغات در اینترنت
کتاب

ديده‌بان بازار

کتاب

banner
user
progress عضو شويد

نام کاربری :
رمز عبور :

progress فراموشی رمز عبور؟

progress عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

به اطلاع مي‌رساند بسته آموزشي طرح کسب و کار جهت استفاده‌ي علاقمندان تدوين گرديده است. اين بسته‌ي آموزشي شامل فيلم يک دوره‌ي دو روزه‌ي آموزش طرح کسب و کار برگزار شده در دانشگاه صنعتي شريف به همراه اسلايدها، نسخه‌ي الکترونيکي کتاب "طرح کسب و کار به زبان ساده، راهنمای موفقیت در مسابقات طرح کسب و کار"،و يک لوح فشرده‌ي پشتيبان حاوي کتاب‌هاي الکترونيکي مرتبط با موضوع طرح کسب و کار است.

:: ارسال شده در: بانکداری و سرمایه گذاری , کتاب , فیلم , مکتوب الکترونیکی , اسلاید ,
نویسنده : ديده‌بان بازار
تاریخ : [پنجشنبه 14 دي 1391 ] [ 1:55]

با توجه به برگزاری مسابقات متعدد طرح کسب و کار در کشور نیاز به وجود مرجعی برای شرکت کنندگان این مسابقه ها احساس می گردید. این کتاب با چنین هدفی تدوین گردیده است و با مشارکت مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف و شرکت پویا فن آفرینان شریف به چاپ رسیده است.

 در این کتاب سعی شده است مفاهیم کلیدی طرح کسب و کار برای خواننده به زبان ساده تشریح گردد. ذکر مثالها و ارائه یک طرح کسب و کار الگو سبب می شود که خواننده با سهولت بیشتری مطالب عنوان شده را درک کرده و در عمل به کار بندد. اگر چه مخاطب اصلی کتاب شرکت کنندگان در مسابقات طرح کسب و کار هستند ولیکن سایر گروه هایی که قصد دارند به هر دلیلی یک طرح کسب و کار بنویسند می توانند ار این خودآموز استفاده کنند. کتاب کوشیده است که دیدگاه عملی و واقعیتهای دنیای سرمایه گذاری را برای خواننده تشریح کند و دیدگاه عمل گرا در آن بر دیدگاه نظری برتری دارد.مطالعه این کتاب به تمامی علاقمندان مبحث طرح تجاری (Business Plan) توصیه می شود.

:: ارسال شده در: کتاب , مکتوب الکترونیکی ,
نویسنده : ديده‌بان بازار
تاریخ : [جمعه 08 دي 1391 ] [ 15:36]
مطالب پربازدید